VIDEO/ Ronaldo sërish me nerva. Ja çfarë ndodhi në stërvitjen e fundit

176

 

Untitled-14

Ditët e fundit Cristiano Ronaldo është kthyer në qendër të vëmendjes për shkak të pakënaqësive dhe polemikave me trajnerin Zinedine Zidane.

Në stërvitjen e ditës së sotme luzitani nuk është parë në humor të mirë pasi aksidentalisht topi prek organin gjenital ndërsa ai nxehet duke qëlluar topin me nerva, shkruan Syri.net.

Dhimbja është e madhe për Ronaldon i cili tashmë është vendosur në qendër të kritikave për shkak të formës jo të mirë fizike.

Ditën e sotme në orën 20:45 Real Madrid do të përballet me skuadrën e Dortmundit për ndeshjen e vlefshme për Champions League.

VIDEO

Comments