VIDEO/ SHBA-Bahrain, rrahje masive në fushën e lojës

170

 

Screenshot_18

Një rrahje masive ka ndodhur në ndeshjen ndërmjet Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bahrainit.

Gjithçka filloi kur një lojtar ndërhyri gabimisht ndaj kundërshtarit, ndërsa situata doli jashtë kontrollit ku të dy skuadrat u përfshinë në një rrahje masive.

Ndeshja mes SHBA dhe Bahrainit i përkiste grupmoshës U-19.

https://www.youtube.com/watch?v=QJsPvXSwg6w

Comments