Vitiasi Bleart Frangu vjen me hitin më të ri “Malli” (VIDEO)

2,163

Vitiasi Bleart Frangu, i cili është i lindur në Stllatinë të Vitisë, por që jeton në Numberg të Gjermanisë ka lansuar këngën e re të titulluar “Malli”.

Blearti, karrierën muzikore e ka nisur qysh kur ishte fëmijë, i cili ka interpretuar këngën e parë në Kosovë Show, kurse para tre ditëve ka lansuar projektin më të ri “Malli”.

Ai thotë se karrierën muzikore e ka nisur me mbështetjen e madhe të familjes dhe thekson se së shpejti do të ketë një bashkëpunim me njërin nga reperët e skenës muzikore në Kosovë. Gjithashtu gjatë këtij viti, Blearti pritet të sjellë edhe shumë projekte të tjera muzikore.

Moebel THEMA

Projekti “Malli” tashmë është publikuar në kanalin ArkivaShqip dhe është pritur mjaft mirë nga audienca shqiptare. Ky projekt është realizuar nga producenti Nurteel, kurse klipi nga Time Pictures.

Kënga e tij e re:

Comments