Vjen dueti “Falem” nga Dani dhe Labi[Video]

167

Labi dhe Dani sapo kanë publikuar duetin “Falem”, të cilit ia kanë shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Kënga është me tekst të Petro Xhorit, për muzikën është kujdesur Irkenc Hyka, ndërsa miksimin e bëri JoJo.

Më poshtë mund ta dëgjoni bashkëpunimin më të ri në estaradë, që vjen nga Dani dhe Labi.

Comments