Vjen kaq joshëse nga rrugët e Londrës Bebe Rexha!

314

Bebe Rexha është njëra nga këngëtaret shqiptare që ka hyrë shumë furishëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur me farmerke dhe bluzë të shkurtë, kombinuar me xhaketën e gjatë.

Këngëtarja dukej shumë me stil dhe seksi, ndonëse ajo është komentuar shumë për linjat trupore më të thekësuara./Indeksonline/

Comments