Vjosa Osmani pritet me ceremoni shtetërore nga Bajram Begaj, pamje nga Tirana

357

Presidentja Vjosa Osmani ka nisur vizitën në Shqipëri ku është pritur me ceremoni shtetërore nga homologu i saj, Bajram Begaj.

Osmani dhe Begajn tashmë kanë nisur takimin.

Ata më pas pritet të dalin në një konferencë për shtyp në orën 11:40.

Comments