Xeni publikon këngën e re, ka një mesazh të fuqishëm! (Video)

314

Shkelzen Jetishi, i njohur si Xeni ka publikuar projektin më të ri.

“Këngët e reja t’i këndojm por të vjetrat mos ti harrojm”, i realizuar nga produksioni JOYMedia, ku ka mbledhur të gjithë arshikët gjakovar në një vend.

Projekti është realizuar në pjesën e vjetër të qytetit të Gjakovës, duke sjell një mesazh të fuqishëm “Këngët e reja të këndohen por ato të vjetrat asesi të mos harrohen”.

Në videon e publikuar shihet edhe doajeni dhe legjenda e muzikës popullore Ismet Peja.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme.

Comments