Xhaka flet pas golit dhe fitores së Arsenalit (FOTO)

155

granitxhaka-ludogorets

Moebel THEMA

Granit Xhaka ka reaguar pas golit të parë me Arsenalin në Ligën e Kampionëve.

Xhaka shënoi golin e parë të Arsenalit në udhëtim te Ludogorets, duke ngushtuar epërsinë në 2-1, para se Arsenali të fitonte me rezultatin 3-2.

“Natë e madhe për ne. Një rikthim fantastik nga disavantazhi. Arsenali e bëri”, ka shkruar Xhaka në Facebook. /Gazeta Blic/

Comments