Yll Limani feston ditëlindjen, sjell copëza nga fëmijëria me këtë imazh[Foto]

271

Për këngëtarin dita e sotme është shumë e veçantë, kjo ngase me këtë datë ai feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes, Ylli ka pranuar urime të shumta nga familjarët, kolegët dhe fansat e tij.

Ai ka postuar një fotografi nga fëmijëria, ku shihet me flokë më të gjata, e përmes saj ai ka përshkruar Yllin gjatë fëmijërisë.

“Me mujt me u kthy ne kohe, ketij kaqurrelit n’foto i kisha thon qe si ki vesht llapoq, puqrrat kan me tu hek me kalimin e kohes, edhe s’ki nevoje me marr jeten fort seriozisht. I kisha thon mos me i qu hunt palidhje per gjithcka, edhe me fillu me u msu me i fal njerzt, se krejt gabojm. I kisha thon me kqyr sa ma pak televizor, me lexu sa ma shume, edhe normal, me knu. Mos me u nal tu knu. I kisha thon qe ni dite ki me mrri me i bo krenar njerzt ma t’rendsishem qe i ki n’jete, edhe cdo hap drejt suksesit, i bukur ose i veshtire, ka me ja vlejt. Ka me ja vlejt, se ki me pas perreth njerez qe t’dojn pernime. Seni kryesor, i kisha thon qe ka mu bo mire, edhe kur ka me tu dok qe s’ka ku shkon ma keq. Shume urime per Yllin ?❤”, ka shkruar këngëtari mbi foto. /Lajmi.net/

Comments