Ylli i Real Madridit Ronaldo uron myslimanët për Kurban Bajramin-Foto

317


Ylli i Real Madridit dhe i kombëtares së Portugalisë Kristiano Ronaldo ka bërë një gjest tjetër të madh duke i uruar të gjithë myslimanët me një përshëndetje të veçantë për Festën e Kurban Bajramit transmeton Faktiditor.
Tre herë fituesi i Topit të Artë ,Ronaldo i ka përshëndetur të gjithë myslimanët nëpërmjet postimit të një fotoje në rrjetet sociale duke i uruar ata për Kurban Bajramin edhe atë me një veshje speciale ku ai shihet me djalin e tij dhe disa miq./Faktiditor/.

Comments