Zbardhen prapaskenat e takimit të 5 liderëve – S’ka marrëveshje (Video)

178
Zbardhen prapaskenat e takimit të 5 liderëve – S’ka marrëveshje (Video)

Untitled-5Liderët e partive politike kosovare u bënë bashkë sot në mëngjes dhe këtë takim të tyre tentuan ta mbajnë sekret, njofton Klan Kosova.

Megjithatë, është marrë vesh se ata u mblodhën për të diskutuar rreth Demarkacionit të Kufirit me Malin e Zi nën vëzhgimin e ambasadorëve të vendeve të Quintit.

Comments