Zbulohet i dashuri i Ritës (Foto)

252

Rita Ora ka filluar një lidhje të re me të Tyrone Wood, i cili është i biri i rokerit të Rolling Stones, Ronnie.

Ylli i popit ka qenë duke u takuar fshehurazi me Tyrone, tash e sa muaj dhe tashmë duket se gjërat po bëhen më serioze, shkruan TheSun.

Një përvojë e re për çiftin mund të jetë takimi me prindërit e tyre, sidomos kur i dashuri i Ritës është djali i legjendës së Rolling Stones.

Kjo është lidhja e parë e gjyqtares së X Factor që nga ndarja e saj me Tommy Hilfiger në korrik 2015.

Një burim tha: “Rita dhe Tyrone u takuan vitin e kaluar, por vetëm kohët e fundit marrëdhënia mes tyre ka marrë tjetër nivel.”

Po ashtu, thuhet se Rita dhe Tyrone së fundi kanë qenë në pushime në ‘heshtje’ së bashku.

Comments