“Zemra bam” vjen nga Skivi dhe Poni

893

Skivi dhe Poni kanë publikuar këngën “Zemra bam”, të cilën e sollën të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes Edlir Begolli, ndërsa për videoklkipin “Max Production”.

Moebel THEMA

Më poshtë mund ta dëgjoni “Zemra bam”, duet ky nga Skivi dhe Poni, që pritet të jetë projekt i pëlqyer në publik. /Lajmi.net/

Comments