Zidane tek United, ja lista e lojtarëve që kërkon. Sa shumë yje

204

Zinedine Zidane ka bërë një listë të lojtarëve që ai dëshiron t’i ketë në skuadër nëse e merr drejtimin e Unitedit, shkruan Mirror.

Toni Kroosi i Real Madridit, Thiago Alcantara dhe James Rodriguezi nga Bayern Munichu dhe i fundit, sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Edinson Cavani.

E ardhmja e Mourinhos momentalisht është në dyshim, me Unitedin, i cili i ka humbur dy ndeshje në katër javët e para të Premierligës.

Zindedine Zidane momentalisht është i pa punë pas largimit nga Real Madridi, ku arriti t’i fitojë tri Liga të Kampionëve për dy vite e gjysmë.

Comments