ZYRTARE/ Përfundon marrëveshja, Candreva lojtar i Interit

201

 

Candreva-Lazio-zimbio-715x500

Sulmuesi italian Antonio Candreva është lojtar i ri i Interit. Nerazzurrët kanë arritur marrëveshjen financiare me Lazion, e cila pritet të përfitojë 22 milionë euro plus bonuese në varësi të performancës së lojtarit.

Sipas të përditshmes italiane ‘Corriere Dello Sport’, 29-vjeçari pritet të mbërrijë në Milano ditën e nesërme ose të enjten ku do të kryejë ekzaminimet mjekësore.

Marrëveshja mes klubit zikaltër dhe lojtarit është arritur gjatë natës së mbrëmshme, shkruan ‘Calciomercato’.

Screenshot_16

Comments