Zyrtarizohet finalja, Majlinda përballet me këtë xhudiste në finale

258

Majlinda Kelmendi ka bërë historinë duke u kualifikuar në finale, dhe vetëm një fitore është larg medaljes së artë.
Kelmendi në finale do të takohet me xhudisten Odette Giuffrida, e cila vjen nga Italia.
Comments