Adrola Dushi sundon skenën e ‘Këngës Magjike’ në natën e dytë gjysmëfinale [Foto]

142

Sonte mbahet nata e dytë gjysmëfinale e festivalit të këngës ‘Kënga Magjike’.

Ashtu si mbrëmë edhe sonte në moderim do të jenë Ardit Gjebrea dhe modelja e njohur, Adrola Dushi, shkruan Indeksonline.E njohur për bukurinë e saj, sharmin dhe elegancën, Adrola edhe sonte është gati të shkëlqejë. E veshur në një fustan të gjatë më ngjyrë të kuqe, modelja dukej tejet joshëse.

Kujtojmë që nata finale e ‘Këngës Magjike’ mbahet me 7 dhjetor (e shtunë)./Indeksonline/

Comments