Aguero dhe Guardiola përleshen mes vete [Video]

320

Teksa është  zhvilluar derbi mes Manchester Cityt dhe Tottenham, ka ndodhur një incident interesant.

Pep Guardiola vendosi ta zëvendësonte Kun Agueron, ndërsa ky i fundit u soll ashpër teksa po shkonte drejt stolit.

Shihet se mes dyshes pati një debat të ashpër, kurse tashmë dihen marrëdhëniet e ftohta që kanë të dy mes vete.

Comments