Aksident në Reçic të Madhe dy persona me lëndime të rënda (Foto)

201

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Reçicë të Madhe në Tetovë. Nuk dihet sesi ka ndodhur aksidenti që njëra veturë është rrokullisur.

Moebel THEMA

Ndësa deri tani nuk ka informata nëse ka viktima apo persona të lënduar. Ekipet e ambulancës dhe policisë kanë dal në vendngjarje.

Comments