Aksident trafiku në magjistralen Kaçanik – Ferizaj

184

Numri i aksidenteve në vendin tonë vazhdon të jetë shqetësues.

Një aksident trafiku ka ndodhur edhe sot rreth orës 17:00 në magjistralen Kaçanik – Ferizaj, saktësisht në Fushë të Pajtimit, përcjellë Indeksonline.

Nga imazhet e publikuara mund të shihni se vetura është dëmtuar, derisa nuk policia është në vendin e ngjarjes dhe nuk dihet nëse ka të lënduar./Indeksonline/

 

 

MÖBEL THEMA

Comments