Aktori i njohur shqiptar e konfirmon se është pozitiv në coronavirus

359

Aktori i njohur i ‘Portokalli’, Florjan Binaj e ka konfirmuar raportimin medial se është pozitiv në coronavirus.

Përmes një postimi në rrjete sociale, ai ka bërë të ditur se është asimptomatik por është izoluar me kohë dhe i duhet të mungojnë në javët e fundit të sezonit të ‘Portokalli’.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Postimi i tij i plotë më poshtë. /Prive.al

Comments