Azemi e mposht serbin në mes të Beogradit, kualifikohet në finale

196

Boksieri ynë, Ardijan Azemi, ka shënuar fitore të madhe në Beograd, shkruan News-TV.

Ai po merr pjesë në turneun ndërkombëtar “Dorëza e Artë”.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Azemi tregoi një paraqitje shumë të mirë ndaj boksierit serb Relja Stojkoviç.

“Beograd / Fitoreee dhe Finale ARDIJAN AZEMI fitoj në gjysemfinale kunder RELJA STOJKOVIÇ ne turneun nderkombëtar të boksit DORËZA E ARTË PËR TË RINJ OMLADINSKA ZLATNA RUKAVICA. Urime gjthve”, shkruan trajneri Naser Haruni./News-TV/

Comments