Bashkohen artistë të mëdhenj, sjellin këngën “Oj Kosovë Oj Shqipni” [Video]

3,550

Kënga me titull “Oj Kosovë Oj Shqipni” është projekti më i ri nga artistë të njohur të muzikës popullore.

Shkurte Fejza, Ramadan Krasniqi, Shkelzen Jetishi, Gili, Malësori, Violetë Kukaj, Edona Llalloshi dhe Ylli Demaj u bashkuan dhe sollën këtë këngë mjaft të fuqishme, shkruan Indeksonline.

MÖBEL THEMA

Muzikën dhe tekstin e këngës e bëri Ilir Berani, ndërsa orkestrën Miti Geci./Indeksonline/

Comments