Berisha, në formacionin më të mirë të kualifikimeve

79

Kosova u mposht nga Anglia me rezultat 5:3 në ndeshjen kualifikuese për Euron 2020.

Futbollistët e Kombëtares sonë bënë një paraqitje shumë të mirë me gjithë humbjen.

 

MÖBEL THEMA

Valon Berisha shënoi dy gola dhe bëri një paraqitje të dallueshme.

 

Ai është përfshirë në formacionin më të mirë të javës nga UEFA. /IndeksOnline/

Comments