Bleona Qereti në ‘Oscars’, tregon gjithë “asetet” në publik(Video)

288

Mbrëmë u bë ndarja e çmimeve ‘Oscar 2020′ në edicionin e 92-të të Academy Awards.

Aty morën pjesë një numër i madh i fytyrave publike, kishte prej atyre që u nderuan me marrjen e çmimit, shkruan GazetaBlic

.Këngëtarja shqiptare, Bleona Qerreti ishte e pranishme edhe pse nuk mori asnjë çmim vëmendja nuk ishte aty. E veshur në fustan glamuroz transparent, ajo e kishte venë në pah gjithë gjo ksin.

MÖBEL THEMA

Fustanin e kishte kombinuar me një palë take dhe çantë të vogël mbante në dorë.

Ndryshe, kjo nuk është hera e parë që artistja vishet në këtë menyrë edhe në vitet e kaluara, Bleona ka zgjedhur fustane transparente duke u ekspozuar pa reçipeta.

Comments