Cima përballet me situata të sikletshme në skeçin e ri humoristik [Video]

220

Humoristi i njohur, Rasim Thaçi-Cima prej vitesh ka sjellur humor, argëtim e buzëqeshje.

Aktori i mirënjohur po vazhdon me ritmin e njëjtë edhe sot, ai së fundi ka sjellur në tjetër skeç humoristik, shkruan Indeksonline.

Skeçi mban titulli “Droni”  dhe aktori përballet me situate të sikletshme dhe interesante të mbushura me humor.

Kujtojmë që humoristi i njohur këtë herë është bashkuar me produksionin kosovar, Pixels, dhe pritet që të sjellin edhe tjera projekte të përbashkëta  në prag të festave./Indeksonline/

Comments