Detaje të reja rreth baladës së Taynës, që pritet të lansohet së shpejti

157

Këngëtarja e talentuar Tayna edhe pse shumicën e këngëve e shohim si repere, kësaj radhe ajo do të vij me një baladë, shkruan Indeksonline.

Sipas burimeve të Indeksonline, kënga pritet të lansohet së shpejti dhe do të vije pa videoklip.

MÖBEL THEMA

Kënga pritet të jetë një hit i radhës, duke kujtuar suksesin që kishte Tayna me baladën e saj me titull ‘Dorentina’, që u prit mjaft mirë nga publiku.

Kujtojmë që Tayna me këngën e fundit në bashkëpunim me Dafina Zeqirin, ‘Bye Bye’ arriti një sukses të madh. /Indeksonline/

Comments