Drejtorët e Komunës së Prizrenit i zë rakia e mishi, hedhin valle mbi tavolina [Video]

589

Drejtori i Shërbimeve Publike në komunën e Prizrenit, Levent Kasemi së bashku me drejtorin e shëndetësisë Visar Shehu shihen tek sa janë bërë tapë .

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Siç shihet në video, drejtorët e Haskukës, janë dehur me raki e mish, madje kërcejnë edhe mbi tavolina. Keto pretendime janë shkruar në një faqe te Facebook-it e ku FaktePlus sjelle video nga kjo ngjarje ku shihen se si ata kërcejnë e këndojnë në gjendje të dehur.

Shikoni videot që ka postuar në Facebook një faqe e Prizrenit ku përdoren edhe shprehje fyese ndaj zyrtarëve të Vetëvendosjes:

Pasqyra se kushë qeveris Prizrenin!“Kuadrat e VV ja se si qeverisin, Levent Kasemi dretori Sherbime Publike dhe Visar Shehu dretori Shendetsis “ tap” me para të populliti raki e mishë dhe kercejn mbi tavolina! Mytaher Haskuka a qeveriset me këta “pijananeca”?Ikni shpi se Prizrenin e bët rezil, e murët ne qafë.Turp VV, Turp Mytë…

Gepostet von Autokton – Pz am Freitag, 6. Dezember 2019

Comments