Dyshohet për bombë në aeroportin e Baselit, evakuohen pasagjerët

119

Në aeroportin e Baselit dyshohet se ka bombë.

MÖBEL THEMA

Indeksonline mëson se në aeroportin zviceran janë evakuar të gjithë pasagjerët dhe se policia ka filluar kontrollimin e aeroportit.

Ndër pasagjerë kishte edhe disa kosovarë, të cilët konfirmojnë për Indeksonline se janë evakuar tërësisht në këto momente. /Indeksonline/

Comments