E pazakontë: Turistja zhvishet dhe po shijon rrezet e diellit në aeroportin e Shkupit [Foto]

378

Tashmë në sezonin veror dihet që numri i turistëve është më i madh.

Nuk janë raste të rralla kur udhëtarët detyrohen të presin më orë të tëra nëpër aeroporte për arsye të ndryshme.

 

MÖBEL THEMA

Një turiste ka zgjedhur një mënyrë të veçante për të pritur, ajo është zhveshur dhe është shtrirë duke shijuar rrezet e diellit.

 

Indeksonline ju sjelle një fotografi ku mund ta shihni turisten në aeroportin e Shkupit se si po shijon rrezet e diellit./Indeksonline/

Comments