E pyesin a do të dilte lakuriq në skenë, kështu përgjigjet Greta Koçi

299

Greta ka dhënë një përgjigje të prerë kur u pyet nëse do të dilte të këndonte pa reçipeta dhe pa të brendshme.

Greta Koçi është emër shumë i dashur për publikun, e cila është aktive me këngë të reja dhe performanca, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundi e ka shfrytëzuar rrjetin social Instagram për t’iu përgjigjur ndjekësve rreth gjërave që ishin kureshtar t’i dinin për të.

Një prej tyre e pyet “A kishte dal nudo pa brek e recipeta me kendu?”.

Përgjigja e Gretës ishte “Pyetja do ishte nese do rikonceptohej nje film ku te ofrohej roli i Eves tek “Eva dhe Adami” a do pranoje? pergjigja do ishte Jo. Kurse une jam artiste kengetare. Kendoj me ze nuk kendoj me lakuriqesi. Kengetae vokal +korda. Nese sdo me jepej kjo dhurate do kryeja nje profesion tjeter por serisht profesion normal jo anormal. Profesion ku recipetat dhe aksesoret e tjere do me sherbenin per ate funksion per te cilin ju sherbejn te gjithe njerezimit”.

Për ndryshe, Greta po punon rreth përgatitjes së projekteve të reja muzikore. /Lajmi.net/

Comments