Eni Koçi shfaqet provokative nga pushimet me Gencin dhe e bëri shumë ‘nxehtë’

265

Këngëtarët, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë zgjedhur që pas një pune me shumë përkushtim t’i kalojnë disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Nga atje Eni dje e ka publikuar një foto provokative nga ballkoni, por tani sapo ndau me ndjekësit një tjetër akoma më të ‘nxehtë’.

MÖBEL THEMA

Ajo shfaqet me bikini duke marrë pozën joshëse dhe foton sipas të gjitha gjasave ia ka realizuar Genci./Lajmi.net/

Comments