Erion Veliaj del pozitiv nga Covid-19

53

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka rezultuar pozitiv në testin e Covid-19.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai, duke treguar se ndjehet mirë më shëndet ashtu sikurse dhe familja e tij.

MÖBEL THEMA

Veliaj ka thënë se tash punën do ta bëj nga shtëpia dhe ka porositur të gjithë të respektojnë masat.

 

 

Comments