“Festoni rugovistë, dorë e zgjatur vrastare”, reagon vëllau i Qerim Kelmendit që u vra sot në Pejë

356

Ibrahim Kelmendi, vëllau i Qerim Kelmendit që sot u gjet i vrarë në Zahaq të Pejës, ka reaguar për aktin makabër që sot tronditi Kosovën.

MÖBEL THEMA

Përmes një postimi në Facebook, ai ka përmendur “Rugovistët” pacifistë, të cilët i ka quajtur dorë e zgjatur e Serbisë.

Madje të njëjtit edhe i ka mallkuar.

Postimi i tij në Facebook:

Festoni rugovistë “pacifistë” – dorë e zgjatur vrastare e Serbisë!

Mallkimi dhe turpi ju mbulofshin, qelbësira shqipfolëse!

***
Ne foto: Heronjt Ilir Konushevci, Adrian Krasniqi, dhe tashme edhe i lavdishmi Qerim Kelmendi… /Lajmi.net/

Comments