Florian Marku tenton ta sulmojë kundërshtarin gjatë konferencës, largohet me forcë nga sigurimi

149

Marku do të zhvillojë të shtunën ndeshjen e radhës.

Florian Marku do të ‘luftojë’ me Maxim Prodan të shtunën, shkruan lajmi.net.

Ky ballafaqim do të luhet në stadiumin “Wembley” të Londrës, e vlefshme për titullin IBF Internation në kategorinë ‘welerweight’.

Moebel THEMA

Sot është mbajtur konferenca për shtyp para meçit ku u përballën të dy boksierët.

Gjërat nuk shkuan edhe aq mirë pasi Marku e ka ofenduar rëndë kundërshtatin e tij, dhe i thasë do ta mund të shtunën.

Marku i dha një shtyerje kundërshtarit, më pas u ndal me forcë nga sigurimi. /Lajmi.net/

Comments