I pandalshëm Muriqi, bën veprim fantastik dhe shënon golin e dytë për Fenerin

146

Vedat Muriqi ka shënuar edhe golin e dytë për Fenerbahcen përballë Genclerbirligi.

MÖBEL THEMA

Sulmuesi i Kosovës ka arritur që në minutën e 39’ të ndeshjes të shënoi golin e dytë të tij në këtë ndeshje, të tretin për Fenerbahcen.

Golin e Muriqit mund ta shikoni në videon e mëposhtme./Lajmi.net/

Comments