Ibrahimovic s’di të ndalet, i shënon Romës pas dy minutave lojë

83

Milani e ka nisur furishëm sfidën kundër Romës.

Pas dy minutave lojë në San Siro, Kuqezinjtë kaluan në epërsi me golin e Zlatan Ibrahimovic.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Ibra nuk një moshë dhe nëse Milani është në formë fantastike këtë sezon, padyshim është edhe falë tij, raporton Gazeta Express.

Comments