“Ik prej virusit hajde në virus”, Roberti tregon gjendjen e mjerueshme nga karantina në konvikt [Foto]

244

Robert Berisha është futur në karantinë brenda konviktit në Prishtinë.

MÖBEL THEMA

Këngëtari i njohur Robert Berisha, aktualisht ndodhet në karantinë, brenda konviktit në Prishtinë, aty ku do të qëndoj për 14 ditë rresht, shkruan lajmi.net.

Kjo pasi ka udhëtuar nga Stambolli në aeroportin “Adem Jashari” dhe ai me gjithë udhëtarët e tjerë duhet që patjetër të izolohen për ta evituar rrezikun e infekitmit me koronavirus.

Nëpërmejt publikimit të një imazhi në Instastory ai e ka treguar gjendjen e mjerueshme në konvikt dhe ka thënë se duke ikur nga virusi i kanë sjell diku ku ka tashmë virus nga papastërtia./Lajmi.net/

Comments