‘Je t’aime’ kënga e Capital T, e përgatitur për ‘ditën e të dashuruarve’ në ‘qytetin e dashurisë’

196

Capital T sjell projektin e shumëpritur.

MÖBEL THEMA

Capital T vjen me një baladë dashurie, kënga ‘Je t’aime’ e cila bëri bujë ende para publikimit, minuta më parë u lansua në kanalin zyrtar të këngëtarit në Youtube, shkruan lajmi.net.

Trimi (Capital T) e ka punuar me klip këngën, skenat e të cilës i ka xhiruar në qytetin e dashurisë, Paris.

Teksti është shkruar nga vet këngëtari, ndërsa muzika është punuar nga BoBeatz dhe Cano.

Kujotjmë se kjo këngë është pjesë e albumit të ri të Capitalit ‘Skulpturë’. /Lajmi.net/

Comments