Koha për një tjetër hit nga Dhurata Dora

150

Dhurata Dora ka paralajmëruar këngën e re.

MÖBEL THEMA

Dhurata Dora në fillim të stinës së verës kishte lansuar këngën ‘Zemër’ një projket ky në bashkëpunim me Soolking që ka arritur mbi 300 milionë klikime në Youtube, shkruan lajmi.net.

Pas disa muajve pushim tani këngëtarja ka filluar punimet për projektin e saj të ri që pritet të jetë një tjetër hit nga radhët e Dorës.

Ajo momente më parë ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shihet në një koncert dhe me mbishkrimin ‘Pas pesë muajve, është koha për një këngë të re’ la të kuptohet se nuk do shkojë edhe shumë kohë deri tek kënga e radhës. /Lajmi.net/

Comments