Kur gëzohet Jetimi gëzohet edhe Zoti por gëzohemi edhe të gjithë ne (Video)

314

Shoqata bamirëse “Jetimat e Ballkanit” me udhëheqësin Halil Kasttratin sot kan dhuruar edhe një shtëpi për dy jetima, Historia e kësaj familje na kishte prekur të gjjthëve verën e kaluar, i vdiq babai dy fëmijeve të vegjël, ku familja ka mbetu me kushte të rënda.

Sot gëzim për ta edhe për ne, bëhen me shtëpi të re. Për më shumë shikoni postimin e plotë nga faqja zyrtare “Shoqata Bamirëse Jetimat e Ballkanit”.

MÖBEL THEMA

.

Emocione gezimiAty ku shkojm ne ka bereqetNene Shahe Hasani me dy femijet e saj jetim dhe me vjehrren u bene me shtepi te reKur gezohet Jetimi gezohet edhe Zoti por gezohemi edhe te gjithe neShikoje /Sshperndaje

Gepostet von Shoqata Bëmirëse Jetimat e Ballkanit am Freitag, 18. Januar 2019

Comments