Liverpool – Arsenal, Xherdan Shaqiri nuk është as në stol

78

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Liverpoolit dhe Arsenalit.

Jurgen Klopp hedh në fushë për këtë ndeshje më të mirët.

Por, mungon Xherdan Shaqiri, ai nuk është as në stol, raporton Gazeta Express.

Lioverpool:

Për Arsenalin starton Granit Xhaka, por as në stol nuk është Shkodran Mustafi.

Arsenal:

Comments