Misteri i “Llepotës” së Prishtinës, të gjithë e njohin por Policia nuk e arreston

463

“Llepota” me 3 nëntor ishte arrestuar nga Policia, me vendim të prokurorit ishte liruar në procedurë të rregullt

Ndeja u prish të shtunën një njërin nga klubet e Prishtinës.

Para këtij objekti ndodhi një përleshje me armë zjarri sikur në filma.

MÖBEL THEMA

Astrit Mehmeti i njohur si “Llepota” dhe Andi Pajaziti, i njohur me nofkën ‘Italiani’ filluan të shtien me armë drejt sigurimit të lokalit.

Si pasojë katër persona mbetën të plagosur.

Megjithatë “Llepota” dhe “Italiani” vazhdojnë të jenë të lirë ani se po kërkohen nga organet e rendit.

Comments