Mozzik dhe Tayna flasin lidhur me bashkëpunimin e tyre: Do të jetë hit

193

Tayna dhe Mozzik po vijnë me bashkëpunim.

MÖBEL THEMA

Reperët Mozzik dhe Tayna po vijnë me një bashkëpunim.

Nga studio të dy kanë publikuar foto ndërsa kanë treguar se titulli i këngës do të jetë “Edhe ti”.

Ata madje mendojnë se kjo këngë do të jetë një ‘hit’.

“Ni MEGA per gjyse ore dmth🔥 Po dojm me ju shti LAKMIN deri sa t’del😛”, ka shkruar Tayna e nuk kanë munguar disa fjalë edhe nga Mozzik.

“E nënshkrujtem te Noteri qe domethon HIT e MEGAHIT!😈 Tayna ft. Mozzik – Edhe ti 🔥🔥🔥🔥🔥 @tayna #2EURO @cricket.music #Sëshpejti”, ka shkruar Mozzik pranë postimit ky dyshja shihen në studio./Lajmi.net/

Comments