Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake”

128

Reperi i njohur, Mozzik sapo ka lansuar projektin e tij më të ri.

Kënga e cila mban titullin “Dhelpër Dinake”, është vizuelizuar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline.

Kënga flet për një lidhje dashurie e cila nuk ka funksionuar siç duhet.

MÖBEL THEMA

Kujtojmë faktin se nuk ka shumë kohë që Mozzik është ndarë nga Loredana, dhe ndoshta kënga në fjalë flet pikërisht për atë.

Megjithatë a do të pëlqehet kënga e re nga fansat e Mozzik, do ta shohim ditëve në vijim … /Indeksonline/

Comments