Po filmonte vajzën e saj kur pa motorin e aeroplanit që po digjej [Video]

190

Një grua po filmonte vajzën e saj në fluturimin e saj të parë me aeroplan.

Në një moment, ajo u tërhoq nga flakët e çuditshme dhe lëkundja e aeroplanit.

Kur shikoi nga dritarja, ajo pa që motori i aeroplanit të linjës Los Anxhelos-Manila po qiste flakë.

Aeroplani u detyrua të kthehej në Los Anxhelos dhe për fat të mirë askush nuk u lëndua.

MÖBEL THEMA

Për më tepër ndiqeni videon në vijim, ku janë të përfshira edhe disa përvoja nga fluturime të tjera.

Terrifying Plane Disasters

Well I'm never getting on a plane ever again 😲😱

Gepostet von LADbible am Sonntag, 24. November 2019

Comments