Publikohet dueti nga Çiljeta dhe Estto

127

Estto ka lansuar videoklipin e ri.

Estto dhe Çiljeta sapo kanë publikuar këngën e shumëpritur nga publiku, shkruan lajmi.net.

Projekti titullohet ‘A Je Mirë’ dhe artistët e kanë punuar edhe me videoklip punën e të cilit ja kanë besuar ‘Pro Video-s’.

Ky është bashkëpunimi i parë mes tyre dhe pritshmëritë janë të mëdha nga këngëtarët, mbetet të shihet se a do të rezultojë i suksesshëm.

Në linkun e mëposhtëm mund të gjeni video-projektin më të ri nga Çiljeta dhe Estto. /Lajmi.net/

Comments