Publikohet kënga më e re nga ‘NRG Band’

135

‘NRG Band’ kanë lansuar projektin e tyre të ri.

MÖBEL THEMA

‘NRG Band’ kanë publikuar këngën më të re të tyre të titulluar ‘Ani ani’, shkruan lajmi.net.

Projekti i ri i grupit është punuar edhe me videoklip dhe tani mund ta gjeni në kanalin e tyre zyrtar në Youtube.

Këngë kjo tipike për këtë stinë pasi si tematikë ka dashurinë, teksti është shkruar Mithat Sadiku ndërsa është orkestruar nga Besnik Qaka.

Klipi i është besuar produksionit ‘Bug’. /Lajmi.net/

Comments