Remzie Osmani me një tjetër foto nga Turqia, duket me shumë stil

177

Remzie Osmanin të tillë nuk jemi mësuar ta shohim.

MÖBEL THEMA

Këngëtarja Remzie Osmani aktualisht ndodhet në Turqi dhe nga atje po publikon foto të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Ajo po mahnit ndjekësit e saj me stilin e veshjes dhe duke pasur parasysh profesionin, të veshur thjeshtë nuk jemi mësuar ta shohim shpesh.

Dje me një foto në Instagram e ka tërhequr vëmendjen e edhe sot njësoj./Lajmi.net/

Comments