Reperi shumë i pëlqyer do zbres në skenën e ‘Sunny Hill Festival”

93

Edhe një artist shumë i dashur nga publiku do performoj në ‘Sunny Hill Festival”

Lluni i bashkohet listës së mbushur me emra të mëdhenj të muzikës të cilët do zbresin në skenën e ‘Sunny Hill Festival”, shkruan lajmi.net.

Këtë e konfirmoi edhe vet reperi në një postim që bëri në llogarinë e tij në Instagram ku shkruan: “ Mos e humbisni”.

Kujtojmë se festivali edhe këtë vit do të mbahet në muajin gusht më 2,3 dhe 4 ku përveç artistëve të mëdhenj shqiptar do ketë edhe yje nga arena ndërkombëtare. /Lajmi.net/

Comments